Simülasyon, strateji ve hayatta kalma oyunu Natural Instincts duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 3.12.2019 - 14:48
Birden fazla farklı türü bir araya getiren yeni bir oyun.

Bağımsız ekip DreamStorm Studios tarafından geliştirilen Natural Instincts, nihayet Steam'e eklendi. Halen geliştirilme aşamasında olan oyunun çıkış tarihi şimdilik belli değil. Fakat simülasyon, strateji, açık dünya ve hayatta kalma gibi öğeleri birleştiren oyun farklı bir deneyim sunacağa benziyor. 

Simülasyon, strateji ve hayatta kalma oyunu Natural Instincts duyuruldu

Oyunun açıklaması ise şu şekilde,

Farklı çevreleri keşfedin

Her biri hava şartları, bitki ve yaşadığı hayvanlar açısından benzersiz olan altı farklı ortamdan birinde oynayın. Her ekosistem farklıdır ve size yeni zorluklar ve görevler sunacaktır. Avrupa ormanlarındaki kurtlara rehberlik edin, penguenleri Antarktika'da kurtarın veya aslanları sıcak Afrika'da yönetin - her bir tür keşfetmek için yeni bir macera sunuyor.

Onlara nasıl hayatta kalacağını gösterin

Hayvanlara zarar vermekten kaçınmak için güçlerini kullan! Trafikten kaçınmaları için onları sokaklardan uzağa yönlendirin. Avcılardan kaçmalarını ve doğal afetlerden kurtarmalarını sağlayın. Hayvanlar, sizin eylemlerinize dayanarak hareket edecek. Ekosistemdeki denge kırılgan olduğu için akıllıca komut verin. Onların neslinin tükenmesine izin verme!

Davranışlarını izle

Farklı hayvanlar, çiftleşirken, yemek yerken ve hatta avlanırken gözlemleyebileceğiniz farklı davranışlar anlamına gelir. Popülasyonları büyüdükçe onları izleyin, nasıl davrandıklarını ve tepki gösterdiklerini görün ve tehlikelerden kaçınmaları için onları eğitin.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2019 17:27
Harika bir oyun gibi gözüküyor... Mekanikleri güzelse tadından yenmez...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2019 16:19
Ancestors human revolution garipliginde olmaz ins
Kalan Karakter : 300 Gönder
Simülasyon, strateji ve hayatta kalma oyunu Natural Instincts duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×