Sinbad'ın oyunu geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Sinbad'ın oyunu geliyor
Atari firması ünlü denizci kahraman Sinbad'ı konu alan yeni oyununu duyurdu. Sinbad: Legend Of The Seven Seas adlı oyun öncelikle Pentium 4'ün Hyper Threading teknolojisini de destekleyecek. Oyunda doğal olarak Sinbad'ı kontrol ediyoruz ve maceramızda amacımız Book Of Peace'i bulmak ve Proteus'un hayatını kurtarmak olacak. Oyunda doğaüstü düşmanlar ve yaratıklar ile kapışmamız gerekecek. Oyunda görünmezlik ve iskelet ordusu çağırabilme yeteneklerini de verebilen çeşitli power-up'lar olacak. Bunların yanında oyundaki kontrol sistemi akrobatik hareketler yapabilmemize ve çevreyi kullanarak da düşmanları safdışı bırakabilmemize olanak sağlayacak. Sinbad'ın oyunu 2003'ün Ekim ayında piyasalarda olacak. Ayrıca Sinbad: Legend Of The Seven Seas'in yakın zaman içerisinde filmi de hazır olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 01:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sinbad'ın oyunu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×