Sınırları Zorlayan Oyun Bilgisayarı "Monster"...

Sınırları Zorlayan Oyun Bilgisayarı "Monster"...
Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 22.06.2015 - 10:50
Monster Notebook, her biri farklı özelliklere sahip canavar seçenekleri ile oyunlara derinlik, güç ve ruh katıyor.
Yüksek çözünürlüklü grafik özellikleri sayesinde diz üstünde oyun keyfini en üst seviyelerde yaşatan Monster Notebook, her biri farklı özelliklere sahip canavar seçenekleri ile oyunlara derinlik, güç ve ruh katıyor.

En anlamlı karne hediyesi şüphesiz Monster'dır. Facebook sayfasında oyun tutkunu delikanlıların babaları ile kaynaşmasına imkan veren 'babanı ikna et' konulu yarışma da bu düşünceyi destekler niteliktedir. İster yeni nesil oyunları takip eden mütevazi bir oyun tutkunu olun, isterseniz 3D modelleme yapan yüksek beklentili bir tasarımcı, her kullanıcı için güçlü performansı ile cezbedici özellikler sunan Monster Notebook ile tanışmanın tam vakti.

Oyunda Ekrandan Taşar Karakterler, Monster'cı Şahlanırken Titriyor Rakipler

Abra, Huma, Tulpar ve Semruk, Monster'ın mitolojiden esinlenerek ürettiği canavar gaming laptop isimleridir. Her bir canavarın kendine has özellikleri vardır. Optimum ayarlarla stabil oyun konforu sunan Abra, yeni nesil oyunlara yüksek oyun ayarlarında dahi başarılı karşılık veren Tulpar ve yüksek çözünürlüklü, delicesine hızlı performans gerektiren 3D tasarım programlarını rahatlıkla kullanma imkanı veren Semruk canavarı ile diz üstü oyun bilgisayarı kavramı adeta boyut atlıyor.

Masa üstü bilgisayarların güçlü özelliklerini diz üstü bilgisayarın portatif kullanımı ile birleştiren Monster oyun laptopları, ince ve zarif tasarımlı yapısı ile de dikkat çekiyor. Dünyadaki benzerleri ile karşılaştırıldığında düşük rakamlı fiyatları ile de cazip olan performanslı oyuncu bilgisayarı, kişiselleştirilebilen üstün donanım özelliklerine sahiptir. Konfigürasyon, istendiği takdirde şekillendirilebiliyor. Bu da yeni nesil oyunlara karşı dinamik bir duruş sergiliyor. Diz üstünde uygulanan kasmadan, titremeden, oyun içi grafiklerin net ve detaylı şekilde takip edilebilmesine imkan veren üstün donanım özellikleri, Monster oyun bilgisayarı ailesini özel kılıyor. Monster ailesinin seçkin bireyleriyle bu bağlantıyı kullanarak yakından tanışabilirsiniz.

Sınırları Zorlayan Oyun Bilgisayarı "Monster"...
Uzak Mesafelere Kolaylıkla Taşı Monster'ı, Bebek Gibi Hafiftir, Yormaz Kolları

Ailenin büyük ağabeyi konumundaki Semruk, dünyanın en hızlı ekran kartına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyor. Güçlü 3D programlarda çalışırken, oyun oynarken ya da video düzenlerken harici grafik performansı ve gerek duyulmayan zamanlarda pil tasarrufu sağlayan yapısı, dengeli pil kullanım özelliğini ortaya çıkarıyor. Ayrıca farklı aygıtlardan veri aktarım hızını heyecan verici seviyelere yükselten Thunderbolt teknolojisi, tek bağlantı noktası ile altı ayrı aygıtı bağlamaya imkan tanıyor.

Ortanca ağabey Tulpar, yüksek seviyelerde oyun içi ayarlar ile oyun tutkunları için hayati önemdeki 'fps' değerini 50'nin altına düşürmemesi ile tanınıyor. En uzak noktadaki oyun detayının hızlı geçişlerde dahi net şekilde algılanmasını sağlayan performansı, oyun heyecanını katlayarak çoğaltıyor. Monster'ın oyun bilgisayarı seçeneklerinde standart olan ışıklı klavye özelliği Tulpar için de geçerlidir. Karanlıkta oyun keyfini bölmek istemeyen kullanıcılar, farklı renklerde led ışık veren klavyelerini gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Çoklu ekranlarla işlem yapmaya olanak veren donanım özelliği ile de ailedeki farklı yerini koruyan Tulpar, en ince ritimleri yakalayıp kulağınıza kadar getiren yeni nesil ONKYO hoparlörler ile de gerçeğine sadık kaliteli ses deneyimini sunuyor. İnce tasarımı, hafifliği ve oyuncu ergonomisine sahip klavyesi, Tulpar'ı stil sahibi yapan özelliklerdir.

Güneş Nereden Doğarsa Doğsun, Yansımasız Ekranla Görüntü Sürekli Korunsun

Optimum ayarlarla etkin oyun keyfi sunan Abra canavarı, ekonomik yapısı ile ailenin gözde modelleri arasında yer alıyor. Doğru planlanmış oyun içi ayarlarla stabil oyun zevki sunan Abra, ağabeyleri ile benzer güçlü özelliklere sahiptir. Akıcı grafik detaylarını yüksek çözünürlük ile sağlayan 2 GB GTX960M ekran kartı, görselliği zenginleştiriyor, 16 GB'a kadar yükseltilebilen bellek teknolojisi ile de 3D modellemelerde ve oyunlarda üst düzey bant genişliği sağlıyor. Çift fanlı serin termal soğutma ile sürekli serin kalan oyun bilgisayarı, uzun süreli kullanımlarda ferahlatıcı bir seçenek olmaktadır. Zorlu oyun koşulları terletirken Monster serin kalarak kullanıcısını rahatlatmaktadır.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 21:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir