Sitemizdeki bakım çalışmaları

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 7.09.2010 - 11:08
Daha iyi hizmet için uğraşıyoruz
Sevgili Merlin'in Kazanı okuyucuları,

Bildiğiniz gibi uzun bir çalışmanın ürünü olarak sitemizin yeni halini yayına aldık. Tabii ki iş, sadece yeni bir tasarım hazırlayıp, yeni fonksiyonlarla siteyi zenginleştirmekle olmuyor. İyi bir performans ve kolay erişilebilirlik de çok çok önemli.

Denk gelmiş olabilirsiniz, sitemizde son zamanlarda bir süreliğine erişim kapatılıyor. Bunun sebebi, Merlin için yeni bakım ve performans çalışmaları yürütüyor olmamız. Bu çalışmalar, bir süre daha devam edecek ve sona geldiğimizde, daha kaliteli bir siteye ulaşacağız. Bu zaman diliminde de yaşanabilecek olası kesintilerden dolayı şimdiden sizlerden özür diliyor, anlayış bekliyoruz.

Saygılarımızla.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 09:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sitemizdeki bakım çalışmaları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×