Sızdırılan bilgiye göre Anthem, oynaması ücretsiz olabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 15.05.2019 - 15:03
Veya oyun EA Access'e eklenecek.

2019 yılının en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan ancak çıktığı dönemde oyuncuları hayal kırıklığına uğratan Anthem, maalesef oyunculara kendini pek sevdiremedi. Kötü gidişatı bir türlü durduramayan Anthem, kanadından bu kez ilginç bir sızdırma bilgi geldi. Doğruluğu kesin olmamakla birlikte Anthem, ilerleyen dönemlerde oynaması ücretsiz olabilir. Yabancı bir kaynağın sızdırdığı bilgi, Reddit'te kısa sürede gündeme oturdu. Sızdırılan habere göre BioWare, oyunun satışları konusunda oyuncuları ve EA Games'i suçluyor. Oyunu düzgün bir biçimde sunamadığı söylenen EA Games, tahminlere göre oyunu daha bitmeden piyasaya sürmüş.

Sızdırılan bilgiye göre Anthem, oynaması ücretsiz olabilir

3.7 milyon adet sattığı söylenen Anthem'ın, EA Access'e de geleceği söylentiler arasında bulunuyor. Bakalım sızdırılan bu haber doğru çıkacak mı? Eğer doğru çıkarsa oyunu satın alanların nasıl ödüllendirileceği de söz konusu durumda. Aktif oyuncu sayısı oldukça düşük olan Anthem, geride bıraktığımız günlerde ise oyuncular tarafından ölü ilan edilmişti. Co op görevlerinde oyuncu bulunamayan Anthem, bakalım zinciri kıracak mı? Merakla bekliyoruz. Son olarak Anthem hakkında fikirlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 17:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2019 20:55
warframe'in yapımcıları gibi olsa anthem'i çok güzel bir şeye çevirebilirler ama ea malum insanlar tarafından yönetilmiyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2019 15:33
furkan koyma şu resmi ya arkadaş :D ramazan günü bünya gülmeyi kaldıramıyo :D marşı bozulmuş traktör gibi oluyorum :D
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2019 20:34
sitede kullanılan resimler efsane.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sızdırılan bilgiye göre Anthem, oynaması ücretsiz olabilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×