Banner Resmi

Skandal sonrası James Gunn, Marvel projelerinden kovuldu!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.07.2018 - 04:01
Skandal mesajları sonrası James Gunn'ın işleri bir bir iptal edildi

Geride bıraktığımız gün oldukça skandal bir haber ortaya çıktı ve bu haber sonrasında James Gunn'ın işine son verildiği açıklandı. Akşam saatlerinde ünlü yönetmen James Gunn'ın eskiden attığı mesajlar ortaya çıkmıştı. Bu mesajları tabi ki burada paylaşmayacağız ama dolayısı ile James Gunn bu mesajlarının ortaya çıkmasından sonra bir açıklama yapmış ve herkesten özür dilemişti. Anlaşılan bu özür mesajı yeterli olmadı çünkü yönetmen ardı ardına önemli projelerden adeta kovuldu.

Guardians of the Galaxy yönetmeni projeden kovuldu

Daha önce Guardians of the Galaxy 1 ve Part 2'yi yöneten James Gunn, aynı zamanda serinin yapım aşamasında olan 3.filminin de yönetmenliğini yapacaktı. Fakat ünlü yönetmenin daha önce attığı ve pedofili mesajlar içeren tweetleri sebebi ile projeden kovuldu. Disney yetkililer "James'in Twitter özet akışında keşfedilen saldırgan tutum ve ifadeler, firmamızın değerlerine karşı savunulamaz ve tutarsızdır" mesajı ile birlikte James Gunn ile olan işbirliklerini sonlandırdıklarını açıkladılar. Firmadan gelen bu kovulma kararı sonrasında ise James Gunn "Yaklaşık 10 yıl önce sarf ettiğim sözlerim o zamanlar provokatif olmak için yaptığım talihsiz ve gerçekten başarısız açıklamalardı. Sadece aptalca oldukları için değil, bugün olduğum kişiyi yansıtmadıkları ve duyarsız oldukları için de tüm bu mesajlardan uzun yıllar pişman oldum." mesajı ile birlikte alınan kararların hepsini kabul ettiğini belirterek bir kez daha herkesten özür diledi.

Disney'in bu kararından sonra bir açıklama da Sony'den geldi. Normalde James Gunn'ın yöneteceği yeni filmlerinin duyurusu için San Diego Comic Con fuarında bir panel düzenleyecek olan Sony, bu paneli iptal ettiklerini duyurdu. Yani muhtemelen James Gunn, Sony'nin bu projesinden de kovulacak. 


Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 22:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2018 10:50
benim anlamadığım bu disney değilmi,çizgi filmlerine subliminal sex mesajları koyup çocukların beynini yıkayan,niye rahatsız olmuşlar ki siyonist amcalarımız severler onlar böyle şeyleri.Adamı sadece kovuyorlar yalnız dikkat edin,suç olmasına rağmen kimse yargıdan falan bahsetmiyor neden acaba ?
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2018 09:00
18.01 tüm abd dediğin kesimde kafası seninki gibi anca sekse çalışan kesimdir kesin. :))
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2018 18:01
08:35 Sen ciddi misin ? Tüm Abd dahil herkesin bildiği şeylere ne diyorsun ?! Şaka gibi...
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2018 08:35
10.50 Sen o nette her izlediğin saçma videolara inanıyomusun cidden?? Görünüşe bskılırsa inanıyosun. O izlediklerin montaj oynanmış videolar. Ve farketmemişin belliki o videolar hep türk yapımı sırf senin gibi sazanların aklını bulandırmak için yayınlanıyor.
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2018 15:43
Ya bi bitmediniz ... iki kelime öğrendiniz bir siyonist bir dış mihrak. Ufacık aklınızla bide analiz yapmaya kalkmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2018 23:40
Arkadaşlar, hollywood un ikiyüzlülüğünü görüyoruz az çok. Tamam hepsi doğru, disney de öyle. Hepsi doğru. Ama bu adama sempati duymayın. Yorum yapana kadar bir zahmet açın, attığı tweetlere bakın. Tecavüz, pedofili, aids, espri konusu değildir. Karşınızda haksızlığa uğramış bir sanatçı yok yani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2018 11:42
hollywoodtanda bu beklenirdi.. hollywood subyancilik, irkcilik, kadin haklari ve bunun gibi bir cok insan haklari cercevesinde yer alan tacizlere karsidir. Dikkat ederseniz filmlerin hamurunda bunlari gorursunuz, hollywood masonlugun varligini kabul etmis ve filmlerle savas acmis bir olusumdur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2018 18:30
hani nerde hak hukuk adalet özgürlük. düşünce özgürlügü yokmu ya yani adam fikirlerini özgürce ifadet emiş nolacak marjinal degilmiydik biz . böyle çifte standartlı düşünce özgürlügü uygulanmaya devam ederse daha çokkkk tartışma çıkar........
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2018 23:23
Yorumu kimin yaptığını bilsem, bil seni EGM'ye şikayet ederdim. MK Okuru olarak girdiğin için şanslısın.
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2018 20:42
Sen adamın yazdıklarını gördün mü değişik adam çocuklara tecavüz etmek den bahsetmiş neyle neyi kıyaslıyosun bilmeden cahil yazık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2018 15:38
Bu adamın attıklarının bazıları çok ciddi şeyler acilen soruşturma açmaları lazım bodrum katından kim bilir neler çıkar
Skandal sonrası James Gunn, Marvel projelerinden kovuldu!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×