Skate 3'e DLC paketi geliyor.

Emre Günen
Emre Günen 5.07.2010 - 12:45
Bu hafta, başarılı kaykay oyununa DLC paketi çıkacak.
Kaykay simülasyonlarının en başarılı örneklerinden olan Skate 3'e yeni bir DLC paketi geliyor. Bu paket ile tropik mekanlarda heyecanlı sahnelere şahit olacağız.

"Hawaiian Dream" isimli paket ile yeni kaykaylara, park objelerine ve 24 yeni mini görev ekleniyor. Yarın Xbox 360 ve PlayStation 3 için indirilmeye hazır hale gelecek olan DLC paketinin fiyatı açıklanmadı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 22:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skate 3'e DLC paketi geliyor.

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×