Skidrow ve Reloded, Call of Duty: Infinite Warfare'yi kırdı ve torrentini paylaştı

Onur Güner
Onur Güner 4.11.2016 - 19:28
Maalesef yine korsanlar galip geldi
Daha bugün çıkışını gerçekleştiren Activision şirketinin göz bebeği yeni Call of Duty serisinin üyesi Call of Duty: Infinite Warfare ne yazık ki oyın korsanlarının kurbanı oldu. İlk tanıtım videosu Youtube'da en çok dislike alan oyunun güvenliği nasıl bu kadar kısa sürede kırıldığı ise hala merak konusu. Korsanların sadece birkaç saat içerisinde kırdığı oyun kuşkusuz ki herkeste şok etkisi yarattı. Oyunu orjinal alan oyuncular daha yeni yeni oynamaya başlamış iken daha geçen günlerde CPY Games ile beraber Denuvo korumalı PES 2017'yi kıran ünlü oyun korsan grubu Skidrow, internet siteleri üzerinden yaptıkları açıklamada oyunun bütün dosyalarının kırıldığını söylediler.

Skidrow ve Reloded, Call of Duty: Infinite Warfare'yi kırdı ve torrentini paylaştı
Oyunun bütün dosyalarını paylaşan ekip, oyunun korsan olarak oynanmasını sağlayan crack dosyasının da adından sıkça söz ettiren ve büyük oyunları ilk kırmasıyla ün kazanan Reloaded ekibi tarafından kırıldığını söylediler. İki korsan grubu güçlerini birleştirerek oyunun güvenliğini tamamen kırarak korsan hale getirdiler. Skidrow ekibi tarafından kırılan ve indirime sunulan dosyaların boyutu ise 74 GB boyutunda. Oyunun korsanını indirip deneme şansını yakalayan oyunculara göre ise oyun sorunsuzca çalışıyor. Yani oyunun korsan sürümünde herhangi bir aksilik yok. Bakalım olayla ilgili Activision bir açıklama yapacak mı bekleyip göreceğiz.

Unutmadan uyaralım. Oyun, film, kitap veya müzik, hiç fark etmez. Lüfen korsan kullanmayalım, emeğe saygı gösterelim.
Yorumlar 79
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 23:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2017 22:28
Steamda 104 liraya düştü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2016 22:27
master race cilerin en sevdiği şey bu zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2016 02:28
Bir oyuna 200TL vermeye değmez ise OYNAMAYACAKSIN! Gidip korsan oynayıp sonra oraya buraya 200TL vermeye değmez yok öyle yok böyle yazmayacaksın. Ya oyunu alır adam gibi oynarsın kendi fikrini paylaşırsın ya da oyunu almaz köşede oturur izlersin korsan oynayıpta bu para bu oyuna verilmez diyemezsin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2016 16:30
Arkadaşlar ilk çıktığında almaya gerek yok çok yüksek paralar vermeye gerek yok. alternatif legal siteler var Kinguin gibi veya gittigidiyor gibi. illa ki de ilk çıktığında almaya gerek yok. Biraz geç alıp oynayınca kimse ölmez. Yapımcılara saygı gösterlim onların işi bu ekmeklerine el uzatmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
sEEuagaiNN
sEEuagaiNN 12.11.2016 13:00
Bir oyuna 200 TL vermeye değmez. Özellikle de oyun İnfinity Ward, Activision'ın ise. Bir oyun yapıyorlar, grafikler de zaten sıkıntı yok. Her oyununda çok başarılı grafikleri. Bide utanmadan Türkiye temsilcisi tutmuşlar ama oyunda Türkçe dil ile ilgili en ufak bir ilerleme yok?. İnsanların BF1'i almasındaki sebeplerden biri de Türkçe dil desteğidir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skidrow ve Reloded, Call of Duty: Infinite Warfare'yi kırdı ve torrentini paylaştı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×