Skrillex Oyun Oldu

Skrillex Oyun Oldu

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 29.11.2012 - 17:09
Zelda Popstep’le buluştu, Skrillex’in keline keline vurdu
Skrillex Oyun Oldu
Çok uzun bir süredir, daha doğrusu Dubstep pop müzik olmaya başladığından beridir dinleyemiyorum. Özellikle de Skrillex’in Dubstep’in yüzü olmasına rağmen, yaptığının Dubstep olmaması çok sinirimi bozuyor. Parçaları oldukça güzel, ama pek Dubstep sayılmaz artık takdir edersiniz ki Skrillex. Piyasada yüzlerce doğru düzgün Dubstep parçaları varken, Skrillex eğlencelik şekilde dinlebilir anca.

Bir diğer yanı da, Skrillex oynanabilir.

Evet, Skrillex oyun oldu. Tamamen 8-bit oyunlardan, Zelda’dan ve The Bindings of Isaac’ten esinlenmiş olan Skirllex Quest, daha önce de Nothing’s Gonna Stop Me Now’a da imza atmış olan Jason Oda’nın geliştirdiği bir oyun.

Kah sunumuyla, kah müzikleriyle, kah hikayesiyle oldukça güzel bir oyun olmuş Skrillex Quest. Tabi Skrillex ile tek bağlantısı sadece oyun boyu çalan müzikler ve son boss’un Skrillex olması. Skrillex sevin ya da sevmeyin, ama Skrillex Quest’i mutlaka oynamalısınız. Zaten kendisi bir web oyunu ve hemen şuracıktan olaya dalabilirsiniz:

http://www.skrillexquest.com/
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 08:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×