Skylanders serisi tarihinde ilk kez, iki yeni element birden sunuyor!

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 23.12.2014 - 17:16
Skylanders'de kötü adamların canına okuyabileceksiniz.

Skylanders® serisinin çıkışından beri ilk defa Skylands dünyasına tamamen yeni iki element – Light ve Dark – ekleniyor. İki yeni Trap Master, Knight Mare ve Knight Light, bu tatil döneminde dünya çapında satışa sunulacak,  Light ve Dark Element Görevi Paketlerinde yepyeni maceralara atılacaklar. Her bir Element Görevi Paketinde bir Trap Master, Light ve Dark kötüleri yakalayabilen özel bir Tuzak ve oyunda özel bir bölümü açacak mekan taşı da bulunacak. Light ve Dark Elemental Görevi Paketleri dün dünyada prestijli mağazalardaki yerini alacak.

Portal Master’lar Skylanders Trap Team evrenindeki yeni bölümleri gezebilecek ve buralarda daha önce görmedikleri ortamları gezerek yeni kötüleri yakalayabilecekler. Bu kötüler arasında Kaos’un Skylands’in en kötü meşhur kötülerinden oluşan ordusunun elit üyeleri Doom Raiders’tan Luminous ve Nightshade de bulunuyor.

“Hayranlarımızın Skylanders serisinin hikayesine kendilerine ne kadar kaptırdıklarını görmek harika bir şey,” diyor Activision Publishing, Inc. Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı John Coyne. “Skylanders evrenine yeni Light ve Dark elementlerini ve kahramanlarını takdim ederek dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımızın Skylands dünyasında yeni sihirler, heyecanlar ve eğlenceler keşfetmelerini sağlıyoruz.”

Skylanders serisi tarihinde ilk kez, iki yeni element birden sunuyor!

Light ve Dark elementleri aynı zamanda hayranların öğrenmeye can atacakları yeni hikaye öğeleri de getiriyor. Bir zamanlar Knight Light ve Knight Mare diğer diyarlara hapsolmadan önce Skylands’in koruyucularıydı. Şimdiyse Trap Master’lara katılan Knight Light TraptaniumTM Kılıcını ve Knight Mare de Traptanium Mızrağını kullanarak kötülere karşı mücadele verecek!

Skylanders Trap Team önceki oyunlar Skylanders® SWAP Force, Skylanders® Giants ve Skylanders® Spyro’s Adventure’daki 175’ten fazla oyuncakla birlikte oynanabiliyor. Her karakter Traptanium Tuzaklarını kullanarak kötüleri yenip yakalayabiliyor ve bu sayede oyuncular koleksiyonlarının keyfini çıkarabiliyorlar. Oyun şu platformlarda mevcut: Nintendo Wii™ sistemi ve Nintendo Wii U sistemi; Microsoft Xbox One ve Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi; ve Sony PlayStation 3 ve PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi. Farklı bir macera da Nintendo 3DS el konsolu sistemi için mevcut. Ayrıca Skylanders Trap Team deneyimi Kindle Fire ve Android tabletlerde ve iPad® (3rd  Generation), iPad (4th Generation), iPad Air™, iPad Air™ 2, iPad mini™,  iPad mini  2 ve iPad mini 3 dahil olmak üzere iPad®’lerde de yaşanabiliyor.


-Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 21:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skylanders serisi tarihinde ilk kez, iki yeni element birden sunuyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×