Skylanders Trap Team, SHIELD Tablet üzerinde oyuncaklara hayat veriyor

Skylanders Trap Team, SHIELD Tablet üzerinde oyuncaklara hayat veriyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 14.10.2014 - 15:49
Oyuncaklara hayat vermek yalnızca çocukların işi değilmiş
Geçtiğimiz hafta Activision Publishing, Inc. ilk kez 2011 yılında lansmanını yaptığı Toys-to-LifeTM interaktif figürleriyle öne çıkan ödüllü Skylanders® video oyunu lisansından en yeni versiyonunun lansmanını yaptı. Skylanders Trap Team™, SHIELD tablet dahil olmak üzere geniş bir platform grubunda kullanılıyor ve bu SHIELD’ı küçük oyunseverler için de cazip bir tablet haline getiriyor.

Skylanders Trap Team, SHIELD Tablet üzerinde oyuncaklara hayat veriyor
Oyunla ilgili bilginiz yoksa Skylanders Trap Team, imzası niteliğindeki Toys-To-Life oyun düzeninin sihrini ilk kez çocukların oyuncaklara hayat vermesini sağlayarak Skylanders lisansına çığır açan bir yenilik getiriyor. Skylanders Trap Team ile birlikte Portal Masters, onları sihirli tuzaklarla yakalayarak oyunun dışına ve oturma odalarının içine çekerek Skylands’in tamamında en çok aranan kötü adamları arıyor ve yeniyorlar. Oyuncular daha sonra, iyiler adına savaşmak için onlar gibi oynadıkları oyuna kötü adamları geri gönderebiliyorlar. Oyun, çocukların yalnızca Skylanders’larını canlandırmalarını değil aynı zamanda yeni Tuzaklar kullanarak sihirli bir şekilde kötü adamları yakalamalarını sağlayan yeni bir sihirli enerji halkası olarak Traptanium PortalTM ‘yi kapsıyor. Kötü adamları yendiklerinde çocuklar onları yakalamak için yeni portala bir Tuzak yerleştirebilecekler. Aynı zamanda oyuncaklara gerçek anlamda hayat veren bir yenilik olarak Tuzakların içindeki kötü adamların seslerini de duyabilecekler.

Skylanders Trap Team, SHIELD tabletinde güzel bir görünürlülükte oynanabiliyor. Cihazın inanılmaz derecede güçlü Tegra K1 işlemcisi ve 192 çekirdekli Kepler GPU’suyla, oyuncular ellerindeki yüksek kalite grafiklerle tam bir Skylanders Trap Team deneyimi elde edecekler. Oyun severler 720p çözünürlük, alan derinliği, kırınım ve yükseltilmiş gölgelendiriciler dahil olmak üzere yeni nesil teknolojik iyileştirmeler elde edecekler.

4G LTE’li yeni 32GB SHIELD tablet, siz hareket halindeyken oyun deneyimini yükseltmek için daha fazla saklama alanı ve minimum gecikmeli Wi-Fi doğrudan SHIELD kablosuz denetleyicisiyle birlikte gelir. SHIELD kablosuz denetleyicisi aynı zamanda eğlence ve çok oyunculu kullanım için dahil edilen Skylanders denetleyicisiyle çalışır.

SHIELD tablet, büyük ekranda oyun oynamak için optimize edilen konsol modlu tek mobil cihazdır. Böylece Portal Masters, Skylanders Trap Team‘lerini televizyonlarına taşımak istediklerinde, bunu mümkün olan en iyi deneyimle yapabileceklerdir.

İşte bu nedenle Vicarious Visions’ın CEO’su ve Stüdyo Ortak Başkanı Karthik Bala, “Skylanders dünya çapında inanılmaz ölçüde çekici bir marka ve lisans haline geldi. Her zaman konsol kalitesindeki oyunları tabletlere kazandırmak istenmişti ancak yıllar boyunca böyle bir donanım yoktu. Tam bir HD konsol deneyimi için Skylanders Trap Team’i SHIELD tabletlerine kazandırmaktan mutluyuz,” demiştir.

Oyun, tamamen yepyeni bir maceraya 50’den fazla yeni oynanabilir Skylanders ve 40’tan fazla kötü adam getiriyor. Macera, mücadele, yapbozlar, mini oyunlar, aktiviteler ve daha fazlasıyla dolu çeşitli ve dinamik bir öyküyle yönlendirilen bir oyun deneyimidir. Üstelik tam da oyunun konsol versiyonu gibi, mevcut 175 Skylanders oyuncaklarının hepsi bütün becerileri ve güncellemeleri aynen kalacak şekilde bütün platformlarda daha uyumlu ve oynanabilir olacaktır.


Şu ana kadar birkaç haftadır bu oyunu oynuyoruz ve muhtemelen kaç saat geçirdiğimizi itiraf etmemize gerek kalmayacak.

Ama ne diyebiliriz ki? Oyuncaklara hayat vermek yalnızca çocukların işi değilmiş.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2020 18:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir