Skyrim, Fallout 4 ve Doom'un VR sürümlerinin çıkış tarihleri belli oldu

Skyrim, Fallout 4 ve Doom'un VR sürümlerinin çıkış tarihleri belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 25.08.2017 - 11:01
Sanal gerçeklik platformlarında nihayet oynanabilecek düzgün oyunlar gelmeye başladı.
Geride bıraktığımız yıl duyurulan Doom ve Fallout 4'ün sanal gerçeklik sürümlerinde son aşamaya gelindi. Arkasından The Elder Scrolls V: Skyrim'in de sanal gerçeklik sürümünün çıkacağı onaylanmıştı. Sanal gerçeklik platformunda oynayacak pek fazla düzgün oyun olmamasına karşın, Bethesda oyunlarının sanal gerçeklik cihazlarına gelmesiyle sevilen oyunların başına yeniden oturabiliriz. Bethesda tarafından yapılan açıklamaya göre ilk olarak The Elder Scrolls V: Skyrim, 17 Kasım tarihinde PlayStation VR için çıkacak. Skyrim'in ardından ise Doom'un sanal gerçeklik sürümünün, 1 Aralık tarihinde PlayStation VR ve HTC Vive için çıkacağı söyleniyor. Son sıradaysa Fallout 4'ün sanal gerçeklik sürümü yer almakta. Başarılı RYO oyunu, 12 Aralık tarihinde HTC Vive platformuna çıkmak için hazırlanıyor.

Skyrim, Fallout 4 ve Doom'un VR sürümlerinin çıkış tarihleri belli oldu
Özellikle PlayStation VR tarafına daha fazla yatırım yapan Bethesda sayesinde, sanal gerçeklik pazarında oyun tarafının Sony'nin kontrolünde olduğunu varsayabiliriz. Diğer platformlara göre ulaşılması daha kolay olan PlayStation VR, haliyle oyuncuların ilk tercihi konumunda. Diğer bir yandan The Elder Scrolls V: Skyrim'in çıkmadığı son platformun da mobil olduğunu belirtelim. Açıkçası neredeyse oyun oynanabilen her platforma çıkan Skyrim'i, sanal gerçeklik platformlarında deneyimlemek oldukça hoş olacaktır.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 06:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2017 10:17
Skyrimin hatalarını SG ile görmek ayrı bir zevk olacak :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×