Skyrim mod araçları konsol yolunda

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 21.04.2011 - 11:53
Bethesda bunun için uğraşıyor
Bethesda'nın yapımcılarından Todd Howard geliştirici firmanın en son Elder Scrolls mod araçlarının şu an için çalışır vaziyette olduğunu ve her iki ana konsolda da çalışabildiğini ancak şu an için onların dağıtımının yapılacağı bir kanalın açık olmadığını belirtti.

"Modlar konsollarda çalışıyor, ancak şu an için ne Xbox 360'a ne de PS3'e bunları gönderebileceğimiz bir yol yok"

Skyrim mod araçları konsol yolunda
"Ama elbette bunun bir çözümünü bulmak isteriz. Hem Sony ile hem de Microsoft ile görüşüyoruz o yüzden ileriki bir tarihte bunun gerçekleşme ihtimali yüksek ancak oyunun çıkışına yetişeceğini sanmam."

Howard ayrıca bu araçların bu derece geniş bir kitleye ulaştırılamamasının çok üzücü olduğunu da ekledi.

"Bu araçları insanlarla paylaşmamız gerçekten güzel bir uğraş ancak bizim kitlemizin yüzde 90'ı konsol oyuncusu dolayısı ile bu araçlara yüzde 90'ın erişim imkanı olmuyor. Dolayısı ile bu problemi çözmek bizim için önemli."
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skyrim mod araçları konsol yolunda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×