Skyrim yaması yolda

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 19.11.2011 - 14:21
Herşey çok daha güzel olacak
Bethesda'dan Pete Hines, Twitter'dan attığı bir mesaj ile Skyrim oyuncularına Şükran gününden sonraki hafta oyun için bir yama çıkabileceğini belirtti. Yazdığı Tweet'e göre PS3 ve Xbox 360 yamaları şu an için sertifikasyon aşamasında, ayrıca PC için de bir yama geliyor.

Skyrim yaması yolda
Yamada henüz nelerin olacağına dair bir açıklama olmazken, firmanın yamanın çıkışından birkaç gün önce bu listeyi de yayımlaması bekleniyor.
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skyrim yaması yolda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×