Skyrim'e yeni düşman

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 26.08.2011 - 09:45
Darkbrotherhood'a rakip geldi
Skyrim'de DarkBrotherhood'un gelmesine sevindiniz mi? O zaman bu habere bayılacaksınız.

Bildiğiniz gibi Oblivion'da bizi bekleyen tehlikeler sadece goblinler, ogreler veya vahşi hayvanlar değil. Belki de Oblivion'un en belalı düşmanı olan vampirler Skyrim'de de bizlerle birlikte olacak.

Skyrim'e yeni düşman
Ripten sitesinde yayımlanan yazıda vampirler bir dağın mağarasında keşfedilmiş. Ancak henüz oyundaki etkilerinin ne kadar olacağı kesin değil? Acaba çok yüzeysel olarak mı kalacaklar yoksa Oblivion'daki gibi bizleri de vampire dönüştürebilecekler mi henüz bilmiyoruz ancak inancımız, madem vampirler var o zaman etkileşimimiz üst düzey olacağı yönünde.

Bu arada yazıda Skyrim'de Jim Cummings de ses aktörü olarak görev yapacağı öğrenildi. Kendisi Mass Effect, Fallout, Lara Croft and the Guardian of Light ve daha pek çok oyunda ses aktörlüğü yapmış bir kişidir.

Hevesle, heyecanla ve merakla 11 Kasım'ı bekliyoruz.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 02:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skyrim'e yeni düşman

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×