Sleeping Dogs Limited Edition Playstore’da!

Sleeping Dogs Limited Edition Playstore’da!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 2.11.2012 - 11:27
Çin sokaklarına PlayStore'dan giriş yapın
Yılın iddialı aksiyon oyunlarından Sleeping Dogs, özel Limited Edition versiyonu ile Playstore’da.
Oyunseverler bu muhteşem aksiyon oyununu %25 indirim ve aylık 7TL’den başlayan taksit seçenekleri ile Playstore’dan indirebilecekler.

Çin'in karanlık sokaklarında geçen, GTA benzeri bu macerada şiddetli çete savaşları, silahlı-silahsız dövüşler, dar sokaklarda araba ile kapışmalar oyuncuları bekliyor.
 
Sleeping Dogs Limited Edition Playstore’da!
Ürün Özellikleri:
Canlılıkla dolup taşan, egzotik mekanları ve kalabalık caddelerinde dünyanın en güçlü ve tehlikeli suç organizasyonlarından biri olan Triad’ı saklayan, hareketli bir neon şehri olan Hong Kong’a hoş geldiniz.

Bu açık dünyalı oyunda, Triad örgütünü içerden çökertmeye çalışan gizli bir polis olan Wei Shen rolünü üstleneceksiniz. Gerçek kimliğinizi açığa çıkarmadan vahşet dolu suç faaliyetlerine katılarak ve kendi değerinizi ispatlayarak organizasyonda yükselmek zorundasınız.

Polis armanıza olan sadakatiniz ve Triad koduna olan bağlılığınız arasında kalacak, doğruluk, sadakat ve onu kavramları arasındaki çizgiler gittikçe keskinliğini kaybederken siz de her şeyinizi riske atacaksınız.

Anahtar Özellikler:
-Her hareketinizin kimliğinizi açığa çıkarabilecek bir risk olduğu yüksek tansiyona sahip bir suç dünyasında geçen yetişkin ve acımasız bir gizli polis draması.
 -Vahşet dolu saldırılar, yoğun silahlı çatışmalar ve ölümcül dövüş sanatlarının bir karışımıyla körüklenen patlayıcı aksiyon.
-Destansı yüksek hızda kovalamacalar: Hong Kong’un dar sokaklarında bir yandan silahınızı ateşlerken bir yandan da çılgınca araba sürecek, diğer arabalara vuracak ve sokakları birbirine katacaksınız.
-Hong Kong sizin oyun alanınız: Yasadışı yarışlara girin, horoz dövüşlerinde bahis oynayın, veya karakokeye gidin! Şehrin birçok çeşitli bölgesini keşfetmek için sayısız yol var.
 
Limited Edition Özel İçerikleri:
1- 'Georges St-Pierre (GSP)' İçeriği
-GSP’s imza hareketi "uçan yumruk"
-Tişört, baş bandı ve şort içeren özel GSP kıyafeti
-GSP kıyafeti “uçan yumruk” hareketini kazandırır, tutma ve fırlatma hareketlerinin hasarını arttırır.

2- 'Police Protection' İçeriği

-Özel "Yüksek Hız" Görevi
-Özel HK Polis SWAT Kıyafeti
-Özel saldırı tüfeği
-Özel SWAT Polis Aracı

- Basın Bülteni
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×