Slender Man filminin ilk fragmanı yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 4.01.2018 - 11:43
Slender Man efsanesi beyaz perdede.

Slender Man filminin ilk fragmanı filmin yayıncısı olan Sony tarafından yayınlandı. Korku türü video oyunları ile tanıdığımız karakterin beyaz perdeye uyarlaması bir hayli korkunç görünüyor. Bildiğiniz üzere, bir internet geyiği olarak ortaya çıkan Slender Man, sonrasında bir çok korku hikayesine ve video oyununa sahip olmuştur. Hatta, Slender Man'in gerçek olduğuna inanan bir topluluk bile mevcut.

Slender Man fragmanı yayınlandı

Slender Man karakteri genellikle bir hayli uzun boyu, uzuvları ve biçimsiz suratı ile dikkat çeken bir karakter. Boyunu ve kollarını istediği uzunluğa getirebilmesi, yüzünün olmaması, kamufle olabilmesi, ince olması, yakınlardaki tüm elektronik cihazları bozması her zaman takım elbise giymesi ve kurbanlarında paranoya, uykusuzluk, öksürük nöbeti gibi hastalıklar bırakması ile tanınır. Kurbanlarını öldürmek için bıraktığı sekiz not ile ormana getirir. Slender Man'in kurbanları genellikle çocuklar ve gençlerdir.

Sony Pictures'ın yayıncılığını üstlendiği filmin senaryosunu David Birke ve Victor Surge yazarken, yönetmen koltuğunda ise Sylvain White bulunuyor. Filmin kadrosunda Joey King, Annalise Basso, Javier Botet, Julia Goldani Telles ve Jaz Sinclair yer almakta. Slender Man'in yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 13:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 12:36
Fragmanı Türk korku filmlerine benziyor. :))))
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2018 14:03
Hangi türk korku filmi bu kadar kaliteli bi söylesene? Bizimkiler anca çığlık atıp durur filmde. Çığlıkla korku filmi yapan tek ülkeyiz. Dabbe, Deccal vs. Hep çığlık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Denito
Denito 4.01.2018 12:03
Silendır meni bir Türk öldürmemiş miydi daha ne film yapacaklar ya izlemem ben
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 15:59
Lütfen insanları yanlış bilgilerle yanıltmayalım.Slenderman'i bir Türk değil iki Türk öldürmüştü. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 12:08
Yurt dışında bu tür vakalar çokça fazla,inan yada inanma birşey diyemem ama bu tür paranormal olaylar insanların başına çokça gelmesinin bir sebebi olmalı,slender man dedikleri gerçek bir cin dahi olabilir ben şahsen insanların bu tarz filmlere gitmesine karşıyım çoğu kişi olumsuz etkileniyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 12:05
1 sahnede slender man gölge olarak kapının altından çıkıyor,diğer bir sahnede kapıyı zorluyor kızlar şşşiit yapıyorlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 12:04
yiyormu slender man bunları öldürüp ? yalnız bu böyle evil dead tarzı bişey olmuş slender man bunları intihara sürüklemiyordu galiba aman saçma salak şeyler birde cidi ciddi yorum attım
Kalan Karakter : 300 Gönder
Slender Man filminin ilk fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×