Smackdown heyecanı oyuncuları kasıp kavurdu

Merlinin Kazanı 15.11.2010 - 14:27
Satürn'de düzenlenen imza gününe büyük ilgi oldu
WWE Smackdown Show yıldızları, Saturn’da oyun severlerle biraraya geldi. Smackdown’un en popüler isimlerinden Dolph Ziggler ve Kelly Kelly, 14 Kasım Pazar günü, Saturn’da düzenlenen imza gününde hayranları ile buluştu.  10-14 Kasım tarihleri arasında Saturn’a gelip Smackdown oyunu alan ilk 300 kişi, Dolph Ziggler ve Kelly Kelly’den imza alma şansını yakaladı. Ayrıca Saturn tarafından Forum İstanbul’da kurulan Play Station 3 standında düzenlenen turnuvaya katılanlar birbirinden güzel hediyelerin sahibi olup imza gününe katılma hakkı kazandılar.

Smackdown heyecanı oyuncuları kasıp kavurdu
Son yılların en eğlenceli showlarından biri haline gelen Smackdown Show’unun yıldızları, Saturn’da oyun severlerle bir araya geldi. Sadece 300 şanslı oyun severin imza alma şansı bulduğu etkinlikte, Dolph Ziggler ve Kelly Kelly görmeye gelenler uzun kuyruklar oluşturdu.

14 Kasım 2010 Pazar günü, saat 14.30’da Smackdown’un en önemli karakterlerinden Dolph Ziggler ve Kelly Kelly, Saturn’un ev sahipliğinde, Türkiye’nin bilgisayar ve konsol oyunları lideri Aral organizasyonuyla, Saturn’un Forum İstanbul’da bulunan mağazasında hayranları ile buluşarak, WWE Smackdown vs. Raw oyunlarını imzaladı.

Smackdown heyecanı oyuncuları kasıp kavurdu
Saturn’dan "Smackdown" oyunu alanlar, kahramanlardan imza alma şansını yakalarken, imza gününe çok sayıda oyunun takipçisi de katıldı. İmza günü boyunca Dolph Ziggler ve Kelly Kelly, Saturn müşterilerinin, satın aldıkları lisanslı oyunları imzaladılar.

Smackdown Turnuvasına Katılanlar Kazandı

11-14 Aralık tarihleri arasında, Saturn tarafından kurulan aktivite alanında düzenlenen Play Station 3 turnuvasına katılan oyun meraklıları, Smackdown’un en yeni oyununu oynama şansı yakalarken, birbirinden güzel hediyelerin de sahibi oldular. Turnuvada birinci olanlara, Saturn’da gerçekleşen imza gününe katılım davetiyesi, Smackdown Xbox oyun DVD’si, Smackdown Dergisi ve Smackdown logolu tshirt ve afişler hediye edildi.

Smackdown heyecanı oyuncuları kasıp kavurdu
İstanbul’un en teknolojik mağazası Saturn, teknolojinin her yüzü ile müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor.  “Yaşasın Cimrilik” sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 14 ülkede 256 mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamın bir parçası haline getiriyor. 

-Basın Bülteni
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2024 00:26
Kalan Karakter: 300 Gönder
Smackdown heyecanı oyuncuları kasıp kavurdu
İlginizi Çekebilir