Sniper Elite 4'e VR desteği gelecek mi?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.04.2016 - 15:16
Attığımı vururum o zaman!
Sanal gerçeklik gözlüklerinin yaygınlaşması ile birlikte birçok oyun ucundan köşesinden bu teknolojiyi yakalamaya çalışıyor. Bu gözlüklere özel olarak çıkan oyunların yanı sıra normal oyunlarda da ekstra olarak sanal gerçeklik desteği ile karşılaşabiliyoruz. peki Sniper Elite 4 için herhangi bir VR desteği düşünülüyor mu?

Oyunun yapımcılarından biri olan Tim Jones, katıldığı bir söyleşide bu sorunun cevabını vermiş. "Olabilecek herşeyi düşünüyoruz, sonuçta bu bizim işimiz." açıklamasına yer veren Jones, ilerde bunun gizi özellikler üzerine durduklarını ama şu an için bu konuda bilgi veremeyeceğini belirtmiş. Son olarak "Gerçekten heyecan verici olurdu" açıklamasını da yapan Jones, bu konuda açık kapı bırakmayı ihmal etmemiş.

İlk aşamada böyle bir destek olmasa da belki ilerleyen dönemlerde VR destekli bir Sniper Elite ile karşılaşabiliriz. Sniper Elite 4'ün bu sene sonuna doğru çıkış yapacağını da hatırlatalım.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 11:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2016 05:37
Sende mi Brütüs.
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2016 15:01
Sen de mi Brütüs ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sniper Elite 4'e VR desteği gelecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×