Sniper Elite 4'ün yeni güncellemesi geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 22.03.2017 - 09:10
Yeni bir oyun mod'u ve yeni harita eklendi
Rebellion tarafından geliştirilen ve uzun yıllardır oyun dünyasında olan keskin nişancı oyunu Sniper Elite, gerçekçi balistik fizikleri ve tam anlamı ile kemik kıran vuruş hissini birleştirmeyi başaran bir yapım. İlk 3 oyunu ile bizleri 2. Dünya Savaşının farklı zamanlarında Nazi avlatan Sniper Elite, 3. oyunu ile bu sefer Mussolini'nin memleketi İtalya'ya götürüyor. Müttefik devletlerin İtalya çıkarması öncesinde, ön hazırlık yapmak için gönderildiğimiz İtalya, önceki oyunlara kıyasla daha renkli bir atmosferi de bizlere sunuyor.

Sniper Elite 4'ün yeni güncellemesi geldi
Geçtiğimiz haftalarda raflardaki yerini alan Sniper Elite 4'ün 1.2 güncellemesi ise bugün yayımlandı. Oyunun çoklu oyuncu kısmı için Night Woods isimli yeni bir harita ekleyen güncelleme, ayrıca yeni çoklu oyuncu mod'u Elimination'ı da oyunculara sunuyor. Yeni güncelleme ile birlikte birbirinden farklı birçok hata da giderilmiş durumda.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 10:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2018 00:52
güncellemyi nasıl yapar bana yazarmısınız lütfen
Kalan Karakter : 300 Gönder
taylanz
taylanz 23.03.2017 01:29
Ekran kartıyla gelen 3'ü bir sene sonra ancak dün kurabildim. Orta karar güzel bir oyun, ama çıkış tarihine göre oldukça boş bir oyun. İlk oyun çok daha sofistike sahnelere sahipti ve daha ayrıntılıydı.

Bu da şöyle 30, 40 TL'ye düşse anca alınır.


Kalan Karakter : 300 Gönder
Sniper Elite 4'ün yeni güncellemesi geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×