Sniper: Ghost Warrior'ın PS3 trailer'ı yayınlandı

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 19.02.2011 - 13:42
PS3'e "özel" içerik

City Interactive'nin PC ve X360 için geçen sene çıkardığı Sniper: Ghost Warrior 1 milyon satış rakamını geride bırakmıştı. PlayStation 3 sahipleri ise gecikmeli olarak, oyuna 22 Mart tarihinde kavuşacak. Yeni multiplayer modlar, ekstra haritalar, silahlar ve görevler içerecek olan "PS3 Özel" versiyonunun yeni yayınlanan trailer'ına ise aşağıdan göz atabilirsiniz:

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sniper: Ghost Warrior'ın PS3 trailer'ı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×