Sniper'a yama geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.07.2010 - 12:16
Otlar arasında görünmeye son
City Interactive, FPS oyunu Sniper: Ghost Warrior için bir yama hazırladı. Steam üzerinden aktif olabilen bu yama, özellikle oyuncuların gizlenmesi konusunda yaşanan sıkıntılara çare oluyor. Çok uzak mesafeden düşmanlar artık sizi kolay kolay göremiyor ve genellikle savunmasız kalıyorlar.

Sniper'a yama geldi
Bazı silahlarda ve bıçak hasarlarında da düzeltmelere gidilirken, multiplayer oynanışta yaşanan rastgele çökmeler ve nefes tutma gibi sorunlarda da düzeltmeler yapılmış. Eğer siz de bu gibi sorunlardan muzdaripseniz, yamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sniper'a yama geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×