Snoop Dogg, Black Panther'i izlemeleri için çocuklara bağış yapıyor

Snoop Dogg, Black Panther'i izlemeleri için çocuklara bağış yapıyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.01.2018 - 17:12
Teşvik gibi teşvik.

Ünlü Rap şarkıcısı Snoop Dogg, çocuklar Black Panther filmini izleyebilsin diye bağış yapmaya başladı. İlk olarak Harlem Boys & Girls isimli vakfa yardımda bulunan Snoop Dogg, Black Panther'in yönetmeni Ryan Coogler'ın GoFundMe projesine yardımda bulunmanın yanı sıra, yönetmen ile birlikte sadece çocuklar için özel bir gösterim hazırlamak istiyor. Afrika kültürü ile bir hayli iç içe olacak olan Black Panther'in renk fark etmeksizin her çocuğa önemli değerler öğretebileceği düşünülürken, Black Panther filmi için internette bir çok kampanya yürütülmekte. Bakalım, Black Panther'in vizyonda vereceği mesaj ne olacak?

Snopp Dogg, Black Panther'i izlemeleri için çocuklara bağış yapıyor

Snoop Dogg, Black Panther'i izlemeleri için çocuklara bağış yapıyor

Black Panther kimdir?

T'Challa (Black Panther) bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 00:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2018 06:04
Bana da GTA V alsın korsan oynadığımdan online'a giremiyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2018 12:23
Dandirik bir filmdi sinemada bitse de gitsek triplerine girmiştim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2018 21:22
Sinemada da bir siyahi süper kahramanın olması Amerikan halkı için siyahilerin ayaklanmasının önüne geçme metodu sanırım. Obama da bir oyundu, ama sanırım ileride siyahlar Amerika kıtasını ya ele geçirecek ya da yarısına sahip olacak ya da siyah beyaz kavası ile sonlanacak bu gidişat.
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2018 09:20
MK Okuru 20.02.2018 00:38
Siyahiler in Obama için söylediğini söylemiş arkadaş, bilmiyorsan araştır. "rengi siyah ama içi beyaz" derler. bir hor görme kesinlikle var derim bende ama sırf bunlarda değl. Bu kesin Amerikalı diyebileceğin insanları bile kendinden saymayan gruplar var
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2018 00:38
Kendine göre güzel yorumlamışsın ancak Obama ya oyun demene güldüm, black panther çıkınca tüm zenciler dizgindendi ha? Müzik spor sektörü amerikada zencilerden yürüyor mağaradan çıkarsan bi bak
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 13:04
Daha doğrusu beyazlar siyahlara soykırım yapacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2018 22:24
off amma abartıldı ya bu fılm.Lan gidin afrikaya bağıs yapın
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2018 09:13
Film güzel, izlemediysen izle derim. Filmin bu konu yönünde bir atılımı var bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.02.2018 08:59
Adamın bakuşlar bakış değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×