Banner Resmi

Snowpiercer ikinci sezon fragmanı yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 14.01.2021 - 18:40
Snowpiercer'ın ikinci sezonu her hafta yayınlanacak yeni bölümlerle 26 Ocak Salı günü Netflix'te başlıyor.

Kıyamet sonrası distopyayı konu alan gerilim dizisi Snowpiercer'ın ikinci sezon fragmanı yayınlandı. Oscar ödüllü Jennifer Connelly, Tony ödüllü Daveed Diggs ve Emmy ödüllü Sean Bean'in başrollerini paylaştığı dizinin ikinci sezonu, 26 Ocak Salı günü Netflix'te başlıyor. Parasite ve The Host filmleriyle yakından tanıdığımız Güney Koreli usta yönetmen Bong Joon-ho'nun aynı adlı filminden uyarlanarak çekilen dizi, uzun süren ertelemelerden sonra 17 Mayıs'ta prömiyerini yapmıştı. İlk sezonuyla birçok izleyici tarafından oldukça beğenilen yapımın ikinci sezonunda Big Alice, Snowpiercer'ın kuyruğuna takılınca Bay Wilford trenini geri almak için harekete geçer. Ama Mel ve Layton, onu uzak tutmak için mücadele etmeyi bırakmayacaktır.

Snowpiercer ikinci sezon fragmanı yayınlandı

Snowpiercer'ın ikinci sezonu 26 Ocak'ta başlıyor

Snowpiercer, dünyanın donmuş bir çorak toprak haline gelmesinden yedi yıl sonrasında, yılda bir kez dünyayı çevreleyen ve 1001 vagondan oluşan sürekli hareket eden bir trende yaşayan insanlığın kalıntılarını konu alıyor. Dünyanın en zengin insanlarından Mr. Wilford tarafından inşa edilen bu tren, katı bir şekilde sosyal hiyerarşi ve dengesiz sınırlı kaynak tahsisine karşı devrimci bir mücadeleye katılan sınıflara göre yolcuları ayırıyor. Dizi bu yönüyle izleyiciye sınıf savaşını, sosyal adaletsizliği ve hayatta kalma unsurlarını sorgulatıyor.

Dizinin birinci sezonu boyunca öldüğü söylenen Mr. Wilford, sezon finalinde karşımıza çıkarak oldukça büyük bir sürpriz yapmıştı. Birinci sezonun finalinde tüm sınıflar bir araya gelerek bir koalisyon kurmuş ve sosyal adaletsizlik ortadan kalkmıştı. Ancak Mr. Wilford'ın geri dönmesiyle birlikte başrol oyuncumuz Layton (Daveed Diggs) ile arasında büyük bir hesaplaşma yaşanacak gibi görünüyor. Sezon finalinin son dakikalarında gördüğümüz tren, bu sezon işleri daha da karmaşık bir hale getirecek.

Son olarak Snowpiercer'ın Türkçe altyazılı ikinci sezon fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2022 04:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 14.01.2021 18:52
Sean Bean ilk kez uzun süre hayatta kalmış.
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 09:47
Harika bir yorum usta tebrik ederim :) Aslında film/diziye girdikten sonra ölüyor adam. Yani daha yeni girdiğini düşünürsek sezon sonu onu da öldürürler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Snowpiercer ikinci sezon fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×