Sokak yarışlarına Ford damgası

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Sokak yarışlarına Ford damgası
Razorworks firması yeni bir yarış oyununa imza atıyor. Öyle ki Ford Street Racing ismindeki oyunda, Los Angeles sokaklarında, birbirinden zorlu yarışları katılacağız. İçerisinde block, draft ve challenge gibi çeştili yarış türleri olan yapımda, 3 araçtan oluşan sokak yarışlarında 1 numara olmaya çalışacağız. Dünyaca ünlü otomotiv devi Ford'un sponsorluğunda hazırlanan oyunda, birbirinden hızlı 18 adet Ford marka otomobili kullabilme imkanına sahip olacağız! Sadece son yıllarda satışa sunulan değil, Ford'un eski efsanevi otomobillerini de yarışlara sokabileceğiz. Eski arabaların hayranları, 1970 model Mk 1 Capri RS2600 ile hız yaparken, son teknoloji ile üretilmiş, 2007 yılında sunulacak olan Shelby GT 500'ü ilk kez bu oyunda deneme fırsatı bulabileceğiz. Empire Interactive'in yayıncılığında gerçekleştirilen yapım, 2006'nın Şubat ayında PC kullanıcılarıyla buluşacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 06:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sokak yarışlarına Ford damgası

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×