SOL: Exodus duyuruldu

Uğur Nayır
Uğur Nayır 28.07.2011 - 14:18
Yeni bir uzay simülasyonu
Seamless Entertainment tarafından SOL: Exodus isimli yeni uzay simülasyonu duyuruldu ve videosu yayınlandı. Yapımda, insanlığın yaşam mücadelesi verdiği savaşta bir pilot rolünü üstleneceğiz. Güneş sisteminde geçecek olan SOL: Exodus'ta devasa uzay gemilerine rast gelebileceğiz, Satürn'ün halkaları arasında rakiplerimizle it dalaşına girebileceğiz. Yapımcı Seamless takımda ise NCsoft, Firaxis Games, 2K'da çalışmış olan Dan Magaha ile Saints Row'dan tanıdığımız Chris Stockman bulunuyor.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
SOL: Exodus duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×