Solar ile gelecekte savaş

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Solar ile gelecekte savaş
Breed'in yapımcısı olan firma Brat Designs'dan yeni bir bilim-kurgu öğeleri barındıran savaş/aksiyon oyunu Solar geliyor. Birinci şahıs görünümnden oynanacak olan oyunda Eatern Collective Democracy (ECD) ve United Western Alliance (UWA) arasında gelecekte geçen savaş konu ediliyor. Oyunda her 2 gücün de kendine özel teknolojileri, silahları, hava, kara ve deniz araçları bulunacak. Oyunda ayrıca topçu ve hava saldırıları düzenlenebilecek ve bu saldırılarda kimyasal, biyolojik ve radyoaktif silahlar da kullanılabilecek. Ayrıca bu kadar kaosun içerisinde bir de olaya 3. bir güç daha girecek: Necros. Bu güç ağır zırhlarla donanmış olan ve bir toksik atıktan dolayı tekrar canlanmış olan ölülerden meydana gelecek. Solar'da 3 tane campaign olacak: Ay, Dünya ve Mars. 3 bölge de kirlilik ve savaştan dolayı bitap düşmüş vaziyettedir. Brat'ın belirttiğine göre 3 bölge de interaktif çevrelerden oluşacak ve buna göre de bu bölgeler üzerinde bulunan binalar ve çevre hasar görebilecek ve patlamalar ile silahlardan dolayı da yıkılabilecekler. Ayrıca değişken hava koşulları ile de kar yağışı, sis ve asit yağmuruna da maruz kalabileceğiz. Solar 32 tane oyuncular hem de bilgisayardan oluşabilecek toplam 32 tane oyuncuya destek verecek ve çeşitli oyun mod'ları olacak. Örneğin cooperative multiplayer mod'larında interdiction, retrieval, assault, VIP escort, search and destroy, recon, rescue ve sabotage gibi görevler olabilecek. Tabii oyunun standart multiplayer mod'ları olarak da last-man standing, deathmatch, team deathmatch, capture the flag, assault ve king of the hill gibi mod'lar da yeralacak. Brat henüz oyunun çıkış tarihini belirlemiş değil.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 13:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Solar ile gelecekte savaş

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×