Soldier Of Fortune 2: Double Helix tamamlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Soldier Of Fortune 2: Double Helix tamamlandı
Activision firması beklenen FPS oyunu Soldier Of Fortune 2: Double Helix'in tamamlandığını duyurdu. Bol kanlı oynanışıyla oldukça dikkat çekmiş olan oyunun ilkinde olduğu gibi 2.'sinde de John Mullins adlı tecrübeli bir iş bitiriciyi yönetiyoruz. Birbirinden gerçekçi mekanlarda ve birbirinden gerçekçi grafikler eşliğinde zorlu görevleri başarmaya çalıştığımız oyunun şu günlerde piyasalarda olması bekleniyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Soldier Of Fortune 2: Double Helix tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×