Sonic Forces'den yeni bir video yayınlandı

Mehmet Atilla Turan 26.04.2017 - 15:35
Green Hill'i bir de yeni jenerasyonda görelim
Sonic Generations ve Colours ile başarıyı yakalayan Sega, bu sene tekrar 3 boyutlu bir Sonic oyununun çıkacağını belirtmişti. Birkaç hafta önce ise yapımın isminin Sega Forces olacağını açıklayıp, yaklaşık 1 dakikalık oynanış videosu yayınlamıştı.

Bugün ise Sonic'in efsanevi ve unutulmaz bölümü olan Green Hill'in Sonic Forces versiyonunda oynanış videosu, Sega Europe tarafından yayınladı. Topluluk için yeni bir içerik sayılsa da, insanlar yeni video üzerinde ikiye ayrılmış durumda: beğenenler ve Sonic Generations'dan farkı yok diyenler.
Videodan da anlaşılacağı gibi, klasik Green Hill müziği yerine başka bir parça konulmuş. Her ne kadar oynanışı akışkan ve göz alıcı gibi görünse de, topluluktan bazıları bu değişimden dolayı bir hayli üzgün görünüyor. Tabii bu durum, yapımın çıkışında değişebilir. Bekleyip göreceğiz.

Sonic Forces, sene sonunda PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için satışa sunulacak.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2024 11:08
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2017 22:54
İnsanlar memnun olmadı çünkü grafikler yıllar önce çıkan generations oyunundan daha kötü daha doğrusu sanki amatör bir ekibe yaptırmışlar gibi basit, özensiz, görünüyor. Teknik mana da generations'un oldukça gerisinde. Müzikte pek iyi değil.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Sonic Forces'den yeni bir video yayınlandı
İlginizi Çekebilir