Sonic Mania'nın açılış animasyonu yayınlandı

Sonic Mania'nın açılış animasyonu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 11.08.2017 - 14:06
Retro oyuncular göz yaşlarını tutsun, bu video sizi hüzünlendirip sevindirebilir.
Video oyunların hızlı delikanlısı Sonic'in yeni oyunu Sonic Mania gümbür gümbür geliyor. E3 2017'de ortaya çıkan oyun, tanıtıldığı günden bu yana oyuncular tarafından heyecan içerisinde bekleniyor. İki boyutlu yapısı sayesinde eski oyunlarından esinlenen Sonic Mania, eski ve yeni oyuncuları memnun etmek için çıkacak.

Yakın zamanda sevenleri ile buluşacak oyunun açılış animasyonu YouTube üzerinden yayınlandı. Knuckles, Tails ve Sonic'i gördüğümüz videoda Sonic'in dünyalar arasında geçiş yaptığı belli oluyor. Farklı farklı bölümleri temsil eden geçiş yaptığı dünyaların her birinde farklı farklı düşmanlar ile karşılaşacağız.


Yer yer aksiyon öğeleri de içeren Sonic Mania'nın platform açısından oyuncular, oyunun mekaniklerine oldukça güveniyor. Hali hazırda kaliteli platform öğeleri ile karşımıza çıkan Sonic oyunlarının bu sefer de bizi mest edeceğine güvenimiz tam. Hikaye olarak Sega Genesis'te çıkan Sonic & Knuckles oyununun devamı olan Sonic Mania, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için 15 Ağustos 2017 tarihinde çıkacak. Christian Whitehead, Headcannon ve PagodaWest Games ortaklığında yapılan Sonic Mania'nın çıkışını heyecan içerisinde bekliyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 09:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×