Sonic Mania'nın Nintendo Switch hatası can sıkıyor

Sonic Mania'nın Nintendo Switch hatası can sıkıyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 17.08.2017 - 16:09
Nintendo e-Shop'un bir numarası Sonic Mania, Switch oyuncularını sahip olduğu bug ile üzüyor.
Oyunların ertelenmesindeki en önemli sebeplerinden biri oyundaki bugların ve açıkların giderilmesidir. Sonic Mania'nın PC versiyonu da bu sebepten dolayı ertelenmişti. Nintendo Switch, bu bugların ilk kurbanı oldu. Soft-locking denilen bu bug, oyuncuların keyfini kaçırmaya devam ediyor.

Oyunun Nintendo Switch versiyonunda bulunan bu bug, oyuncular tarafından Twitter'dan ve resmi forumlardan şikayet edilmeye devam ediyor. Oyunu oynarken bir süreden sonra menüye gitmenizi sağlayan Home tuşu ve ekran görüntüsü almanızı sağlayan tuş gecikmeli yada hiç çalışmıyor.

Başka bir deyişle bu hata Sonic Mania'nın Nintendo Switch'e özel olan soft-locking bug'ı oluyor. Çoğu oyuncu bunun kabul edilemez oluduğunu söylese de diğerler oyuncular fazla kafaya takmıyor.

Bu konu hakkında sessiz kalmayan Christian Whitehead, Twitter üzerinden açıklama yapıp bu hatanın düzeltileceğini belirtti. Umalım da benzer hatalar diğer konsollarda da çıkmasın.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 18:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2017 20:36
Tabi çok normal hani bu konsol dunya genelinde yok satıyor ya ondandir.oyuna bakın sega mega drive sega dreamcast dan kalma oyunlar yıl 2017 ve nintendo switch yok satıyor guldurmeyin beni türkiyede çok var gelip alsinlar
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 20:27
Ne saçma bir adamsın. Hangi konsolun çocuğusun sen? Sana ne arkadaşım adam para kazanıyor ki yapıyor, hayatında kaç kere anime izledin? Bu adamın hitap ettiği kesim demek ki sen değilsin sana ne?
Kalan Karakter : 300 Gönder
agg1401
agg1401 17.08.2017 22:26
Sonic Mania'nın bilgisayar sürümünü dört gözle bekliyorum. Switch daha tam oturmadığı için bu hataların olması çok normaldir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×