Sonic Mania'nın PS4'te kaplayacağı boyut belli oldu

Sonic Mania'nın PS4'te kaplayacağı boyut belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 11.08.2017 - 10:15
Retro oyuncuların yeni sevgilisi Sonic Mania'yı konsolda oynayacaksanız sizi haberimize alalım.
Video oyun dünyasının en hızlı karakteri olan Sonic'in yeni oyunu Sonic Mania, hem eski hem de yeni oyuncuları memnun etmek için geliyor. PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarına çıkacak olan Sonic Mania'nın PlayStation 4'te ne kadar yer kaplayacağı belli oldu. Açıklanan bilgilere göre eski tarz Sonic oyunumuz, 211.29 MB'lık bir alanı işgal edecek.

İki boyutlu bir platform oyunu olan Sonic Mania, aslına bakılırsam tam olarak beklediğimiz kadar yer kaplayacak. Sahip olduğu retro grafikleri sayesinde eski tarz Sonic oyunlarına daha çok benzeyen Sonic Mania, eski oyunlarda oyuncuların favorisi olan bölümleri de tekrar oyuncuların karşısına çıkaracak.

Sonic Mania'nın PS4'te kaplayacağı boyut belli oldu
Yeni oyunlarına oldukça güvenen Sega, video oyunları içerisinde yıllanmış oyuncuların yeni Sonic Mania'yı mutlaka satın alacağını söylüyor tahmin ediyor. Pagoda West Games, Headcannon ve Sonic markasının önemli isimlerinden Christian Whitehead ortaklığı ile geliştirilen Sonic Mania, 15 Ağustos tarihinde çıkacak. Bakalım yeni Sonic oyunu, eski oyuncularını memnun edeceği gibi seriye yeni girişecek olan küçük yaşlı oyuncuları da memnun edebilecek mi?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 13:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×