Sonic The Hedgehog filmi için hareketli poster yayımlandı

Sonic The Hedgehog filmi için hareketli poster yayımlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 11.12.2018 - 15:11
"Hızlı gitmelisin"

Yapımına devam edilen Sonic The Hedgehog filmi için ilk görsel yayımlandı. Sonic hayranlarının merakla beklediği Sonic The Hedgehog filmi için hareketli poster yayımlandı. Holywood'un ünlü isimlerinin de rol aldığı Live Action ve animasyon karışımı filmin, 15 Kasım 2019'da vizyona girmesi planlanıyor. Sonic The Hedgehog film posterine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sonic The Hedgehog film posteri yayımlandı

Yapımına devam edilen Sonic The Hedgehog filmi için ilk görsel yayımlandı. Sonic hayranlarının merakla beklediği Sonic The Hedgehog filmi için hareketli poster yayımlandı. Holywood'un ünlü isimlerinin de rol aldığı Live Action ve animasyon karışımı filmin, 15 Kasım 2019'da vizyona girmesi planlanıyor.

Daha önce, Arkadaşım Canavar, Goper Broke gibi animasyon filmlerinin de yönetmenliğini üstlenen Jeff Fowler'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Sonic The Hedgehog filminde, ünlü oyuncu Jim Carey'nin de yer alacağı açıklanmıştı. Jim Carey Sonic The Hedgehog filminde, Dr Robotnik karakteriyle karşımıza çıkacak. Live Action ve CGI karışımı Sonic filminde, HBO'da yayımlanan Westworld dizinde yer alan James Marsden de filmin kadrosuna dahil olmuştu. Jim Carrey'li kadrosuyla dikkat çeken Sonic The Hedgehog fişmi ya iyi bir fişm olacak ya da diğer oyun uyarlaması filmler gibi vasat uyarlama filmler arasındaki yerini alacak. Tabii şimdilik bir şey söylemek güç. Filmin ilk fragmanını merakla bekliyoruz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2020 12:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2018 19:31
Filmini yapmakta problem yok her hikayenin nirvanaya ulaştırması gerekmiyor ama bambaşka evrende bulunan bir hızlı kirpiyi tüylü salak saçma bir modelleme ile film yapmak işte o akıl alır iş değil. Bu şey sonic değil ki bildiğin Yeti. Yapacağınız işi...
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2018 18:26
Bizim göremediğimiz kirpiyi sen nasıl gördünde yeti yaptın?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2018 08:27
Tasarım kötü harbiden bir yerde okuduğuma göre gözleri tek parça değil ayrı ayrı olacakmış zaten bu tasarımla midget kurtadam gibi bişeye benziyor. Hikaye olarak ise Sonic x teki gibi kendini dünyada bulacak bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2018 17:42
tasarım çok tiksindirici ayrıca hangi kafayla amacı şirin hayvanları robot olmaktan kurtarmaya çalışan bir kirpinin filmini yapmaya karar verdiler
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir