Sonic'in yeni tasarımına kavuşması 5 ay sürmüş.

Sonic'in yeni tasarımına kavuşması 5 ay sürmüş.

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 1.12.2019 - 00:05
Yeni tasarım filmi geciktirdi

Sonic'in yeni tasarımına kavuşması 5 ay sürmüş. Indie Wire'ın haberine göre, Sonic'in yeni tasarımı yapımcı firmaya 5 Milyon dolara mal olmuştu. Böylece filmin maliyeti 35 milyon doları bulmuş ancak yeni Sonic tasarımı genel itibariyle beğenilmişti. Her ne kadar önemli bir ek maliyet gibi görünse de yapımcı firma bir şekilde herkesin çok da haberi olmadığı bir filmi geniş bir kitleye farklı bir yolla da olsa duyurmayı da başarmıştı.

Sonic'in yeni tasarımına kavuşması 5 ay sürmüş.

Yeni Sonic tasarımında görev alan animatör Max Schneider yeni tasarımın 5 aya yakın bir süre ve yopun bir çalışma sonucunda ortaya çıktığını belirtti. Tasarım üzerinde çalışmaya önce Sonic'in yüz şeklinden başladıklarını ifade eden Max Schneider ilk fragmandaki bir model ile Modern Sonic tasarımlarının kıyaslandığını ve neleri değiştireceklerine böylece karar verdiklerini belirtti. 

Sonic The Hedgehog filmi uzun süre gündemde kalmayı başardı. Bakalım Sonic'in başına gelen bu ilginç olaylar filmin izlenme rakamlarına nasıl yansıyacak. Sizce Sonic The Hedgehog filmi beklentiyi karşılayabilecek mi?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 07:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2019 15:48
Bu tasarımı bile yarım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2019 00:46
Jim Carrey tek başına bile filmi sırtlar gişe yaptırır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×