Sonunda Call of Duty yapımcıları EA'ye geçti

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Sonunda Call of Duty yapımcıları EA'ye geçti
Infinity Ward'tan çıkarıldıktan sonra Jason West ve Vince Zampella'nın ne yapacağı merakla bekleniyordu. İkili, bir Hollywood ajansında çalışmaya başlamıştı, ancak asıl planlarının bu olmadığı belliydi. Öte yandan Activision - Infinity Ward arasında süren sorunlarda EA Games'in de isminin geçmesi tesadüf değilmiş.

Eski Infinity Ward kurucuları Vince Zampella ve Jason West, Respawn Entertainment'i kurduklarını duyurdular. Stüdyo ismi gerçekten dikkat çekici. Bağımsız olarak hareket edecek olan bu stüdyonun dünya çapında dağıtımı işlerini ise EA Games yürütecek.

Bir zamanlar EA'den ayrılıp farklı bir firmayla yola devam eden ikili, görünüşe göre EA ile iş ortaklığına tekrar geri dönmüş. Vince Zampella ve Jason West, şu an Activision ile davalık durumda ve Call of Duty'nin haklarının alınabilmesi için mücadele veriyor. Activision ise, iş anlaşmalarına aykırı davranıldığı gerekçesiyle ikilinin işine son vermişti. Bakalım bundan sonra ne olacak?

Yorumlar 30
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 11:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sonunda Call of Duty yapımcıları EA'ye geçti

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×