Sonunda Dungeon Siege 2'nin demo'su!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Sonunda Dungeon Siege 2'nin demo'su!
Sonunda Dungeon Siege 2'nin demo'su yayınlandı! Ancak demo'nun boyutu bir hayli yüksek. 1,5 GB boyutundaki demo'yu yüklemek için buraya tıklayınız. DS2, iyiyle kötü taraf arasındaki mücadeleleri konu alıyor. Önceleri kötü tarafta savaşan ana karakterimiz daha sonra yaptığı yanlışı anlıyor ve iyi taraf saflarında savaşa katılıyor. Zaman içinde tek kişi olarak takıldığınız bölgelerde size katılmak isteyen karakterler çıkıyor, grup kuruyorsunuz ve tüm grubu yöneterek kötü tarafa karşı savaşıyorsunuz. Kimi zaman iyi tarafın kalesinde herkesle birlikte savunma yapıyorken, kimi zaman ise baskınlara gidiyorsunuz. Kurduğunuz iyi ya da kötü bir grupla, her bir karaktere ayrı önem vererek, onların değişik savaş mesleklerinde uzman olmasını sağlıyorsunuz...Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 17:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sonunda Dungeon Siege 2'nin demo'su!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×