Sony, gelecekten haber verdi

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 26.11.2010 - 15:33
Yepyeni teknolojiler yolda
Şu anda sinema, televizyon ve oyun sektörünü 3D furyası sardı. Ancak 3D oyun teknolojilerinde son nokta değil. Oyuncular artık bir sonraki nesil konsolları beklemeye başladı. Herkes yeni nesilin nasıl olacağını merak ediyor.

Sony,  gelecekten haber verdi
Sony, henüz duyurmasa da PlayStation 4 için teknoloji geliştirmeye devam ediyor. Sony'nin yeni hedefi Holographic oyunlar. Sony Entertainment Avrupa stüdyo yönetmeni Mick Hocking, Sony'nin Holograpic teknikler üzerinde çalıştığını, gelecekteki 3D oyunların çok farklı olacağını belirtti. Ayrıca Sony, yeni bir motion kontrol teknolojisinin patentini almış. Playstation 4 için ciddi hazırlıklar yapıldığı aşikar. Sony, bunların bir kısmını firmware güncellemesiyle PlayStation 3'e de getirebilir. (3D desteğinin sonradan güncellemeyle eklendiği gibi) Bakalım gelecekte neler olacak?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 23:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony,  gelecekten haber verdi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×