Sony Interactive'da başkan değişikliği yapılıyor!

Sony Interactive'da başkan değişikliği yapılıyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.02.2019 - 11:08
Oyun tarafının artık yeni bir başkanı var

Sony firması yaptığı açıklama ile oyun tarafından da sorumlu olan Sony Interactive tarafında başkan değişikliğine gidildiğini duyurdu. Firmada uzun süredir yardımcı pozisyonda çalışan Jim Ryan'ın tekrar başkanlık pozisyonuna getirildiği duyuruldu.

Sony Interactive'da başkan değişikliği yapıldı!

Uzun süredir Playstation markasında çalışan Jim Ryan, 1 Nisan itibari ile Sony Interactive'in CEO ve başkan pozisyonuna geçecek. Şu anda başkan pozisyonunda olan John Kodera'nın ise başkan yardımcısı pozisyonunda görevine devam edeceği açıklanmış. 

Yapılan bu değişliklik ile ilgili konuşan Sony CEO'su Kenichiro Yoshida "Endüstri acımasız ve hızlı bir şekilde hareket ediyor. Bu sebeple pazarda lider olabilmek için biz de hızlı bir şekilde hareket etmeliyiz. John ile yaptığımız uzun konuşmalar sonucunda Playstation markasının sürdürülebilir bir şekilde ilerlemesi, yenilikçi kullanıcı deneyimleri oluşturulması ve ağ alanının daha da genişletilmesi için bu kararı aldık" açıklamasında bulunmuş.

Yine aynı açıklamada John Kodera'nın hali hazırda 90 milyon civarında bir kullanıcısı bulunan Playstation Network tarafına odaklanacağı da belirtilmiş. Jim Ryan ise bu değişikliğin kendisi için büyük bir onur olduğunu dile getirmiş. Görev değişikliğinin 1 Nisan 2019'da yapılacağını da hatırlatalım.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 12:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2019 00:06
İnşallah yeni bir el konsolu çıkarırlar duyurusunu bekliyorum yoksa gidip Nintendo switch alacağım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
fatih2834TR
fatih2834TR 12.02.2019 11:54
1 nisan şakası :p
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×