Sony, Microsoft'a en ciddi farkı attı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.08.2010 - 11:09
Son rakamlar, Sony'yi kârlı gösteriyor

Sony'nin yeni nesil konsolu PS3, çıkışa geçerek son 12 aylık dilimde Microsoft'un X360'ından % 28 daha fazla satarak, piyasaya sürüldüğü 2006'dan bu yana en kayda değer seviyeyi elde etti.

Geçtiğimiz hafta Microsoft'tan gelen blgiler, X360'ın son finansal yıl itibariyle 10.3 milyon konsolun satıldığını işaret ediyordu. Sony'nin aynı döneme mensup rakamları ise, tam 14.3 milyon adet. Yani 4 milyon konsolluk bir fark söz konusu. Özellikle Slim PS3'ün çıkmasının ardından satışlarda artışlar olmuştu. Bakalım bu duruma yeni X360 modeli olan S'den nasıl bir yanıt gelecek?

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony, Microsoft'a en ciddi farkı attı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×