Sony Microsoft'u, Microsoft Steam'i tehdit olarak görmüyor

Sony Microsoft'u, Microsoft Steam'i tehdit olarak görmüyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.09.2013 - 12:12
Bir deyim vardı bunun için ama...
Sony Microsoft'u tedit olarak görmezken Microsoft da bir anda ortaya çıkan yeni Steam konsolları Steam Machines'leri bir tehdit olarak görmüyor.

Xbox başkan yardımcısı Phil Harrison, PC oyun portalının öncüsü olan Steam'in yeni duyurulan konsolları hakkında "Bence bu bir tehdit değil" yorumunu yaptı.

Sony Microsoft'u, Microsoft Steam'i tehdit olarak görmüyor
"Valve'a büyük hayranlığım var, bence onlar çok yenilikçi bir firma. Oldukça akıllıca işler yapıyorlar. En başta Steam platformu var. Seattle'daki merkezleri bize oldukça yakın ve onlarla iyi bir ilişkimiz."

"Bize göre Xbox One iş modelinin, geliştirici ekosistemin ve perakende desteğinin kombinasyonu. Bu da biizm platformumuzu başarılı bir konuma getirecek. Dolayısı ile Steam Machines'i görüp ne olduğunu anlayana kadar kesin bir şey söylenemez."
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2020 03:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×