Sony Notch'a bedava oyun önerdi, Notch reddetti

Sony Notch'a bedava oyun önerdi, Notch reddetti

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 29.11.2013 - 22:20
İlginç adam şu Notch
Minecraft'ın yaratıcısı Notch oyun yapımıyla ilgilenmediği zamanlarda Twitter'dan genel olarak fikirlerini belirtmekten de çekinmiyor. Indie yapımcılara yönelik politikası ve genel olarak tutunduğu gelşitirici dostu tavır yüzünden PS4'e daha sıcak baktığını belirten İskandinav yapımcı bu övgü dölü sözleri sonrası Sony yöneticisi Adam Boyes'ten ilginç bir teklif aldı. PS4'ünü oynamak için sabırsızlandığını belirten bir tweet'in ardından Boyes Notch'a "istediğin oyunların listesini yolla, ne  yapabiliriz bakayım" teklifinde bulundu. Notch'un cevabı? "Kendim almak istiyorum! Oyunlar benim için çok şahsi, "bu benim" hissini yaşamak sitiyorum. Ama aman tanrım <3". İşin mutfağını bilenler bu harekete çok şaşıracaklardır, bilmeyenlere ise şöyle diyelim, oyun dünyasının önemli figürlerinin çoğu, webcomic sanatçılarından basın mensuplarına, yapımcılardan aktörlere kadar hiç kimse oyun satın almaz. Herkes promosyon adına hediye kopyalarla geçinir. Bu yüzden Notch'un kendi oyun almayı tercih etmesi aslında hâlen bir "yapımcıdan" çok "oyuncu" olarak kaldığını gösteriyor. Seviyoruz seni Notch!

Sony Notch'a bedava oyun önerdi, Notch reddetti
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 20:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×