Sony Online Entertainment, artık Sony’ye ait değil!

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 3.02.2015 - 17:27
Sony’nin çevirimiçi oyun hazırlayan bölümü satıldı
Bilgiye göre Sony Online Entertainment, bundan böyle Daybreak Game Company adı ile kendi yoluna devam edecek ve ek olarak şirket bağımsızlığını Columbus Nova şirketinin bünyesinde sürdürecek. H1Z1, EverQuest, Planetside ve DC Universe Online gibi oyunlar artık Sony bünyesinde hazırlanmayacak. Şirket yeni faaliyet döneminde yalnızca PC ve PlayStation için değil, Xbox içinde oyun hazırlayacağını bildirdi.

Sony’nin çevirimiçi oyun hazırlayan alt Stüdyolarından Sony Online Entertainment Columbus Nova adlı bir yatırım şirketine satıldı! Bilgiye göre Sony Online Entertainment, bundan böyle Daybreak Game Company adı ile kendi yoluna devam edecek ve ek olarak şirket bağımsızlığını Columbus Nova şirketinin bünyesinde sürdürecek. H1Z1, EverQuest, Planetside ve DC Universe Online gibi oyunlar artık Sony bünyesinde hazırlanmayacak.

Sony Online Entertainment, artık Sony’ye ait değil!
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 11:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony Online Entertainment, artık Sony’ye ait değil!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×