Sony Online Entertainment başkanına bombalı saldırı tehdidi

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 25.08.2014 - 10:18
Kim tarafından? Ne için?
Oyun servislerine yaptıkları DDOS saldırılarıyla ün salan LizardSquad, görüşüne göre Sony'yi çok farklı yollarla hedefi haline getiriyor.

Twitter aracılığıyla LizardSquad, American Airlines hava yolları şirketine, Sony Online Entertainment başkanı John Smedley'in uçağı hakkında bir bomba tehdidi mesajı attı. Mesajın ardından uçağının kalkışı ertelenen Smedley, konuyla an itibariyle FBI'ın ilgilendiğini, suçluların er ya da geç ortaya çıkacaklarını bildirdi.

Sony Online Entertainment başkanına bombalı saldırı tehdidi
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony Online Entertainment başkanına bombalı saldırı tehdidi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×