Sony Online Entertainment'ta eleman çıkarımı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.07.2010 - 15:59
Oyun sektöründe yaprak dökümü sürüyor
Oyun sektöründe elaman çıkarımları sürüyor. Şimdi de sırada Sony Online Entertainment var. Yapılan açıklamaya göre SOE, 35 çalışanının işine son verdi. Gerekçe olarak da online pazarda tüketici taleplerini karşılayabilmek, operasyonel verimliliği artırmak ve dolayısıyla da şirket kaynaklarını düzene sokmak sebebiyle bu yola başvurmuş.

Sony Online Entertainment'ta eleman çıkarımı
Sony Online Entertainment'in The Agency, DC Universe Online ve Star Wars: Clone Wars MMO gibi oyunları bulunuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony Online Entertainment'ta eleman çıkarımı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×