Sony Online Entertainment'ta yaprak dökümü

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 31.03.2011 - 16:04
Firmadan ardı ardına şok edici haberler geldi!
Sony Entertainment Online'dan gelen bir haber oyun dünyasında şok etkisi yarattı. Nitekim firma geçtiğimiz kısa zaman içerisinde üç stüdyosunu kapattı ve toplam çalışanlarının 3'te birini işten çıkarttı.

Kotaku'nun kaynaklarına göre MMO geliştiricileri Seattle, Tuscon ve Denver stüdyoları kapatıldı ve bütün çalışanların işlerine son verildi.

Austin ve San Diego stüdyoları da darbeden sağlam etkilendiler. Her iki ofisin çalışan sayısı yarı yarıya düştü.

Sony Online Entertainment'ta yaprak dökümü
Haberi halka ilk açıklayan Duke Nukem'in yaratıcısı George Broussard oldu. Broussard dün akşam üzeri SEO'nun Seattle ofisinin kapanabileceğini yazdı.

Henüz SEO tarafından bir açıklama gelmezken firmanın Star Wars Galaxies, Free Realms ve DC Universe Online MMO'larının kaderinin ne olacağı belli değil.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony Online Entertainment'ta yaprak dökümü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×