Sony, Playstation 5'i fiziksel bir konsol olarak üretmeyebilir

Vural Çelik
Vural Çelik 20.12.2014 - 10:48
Gelecekte, bizleri şaşırtıcı gelişmeler bekliyor...
Gelişen teknoloji ile fiziksel olarak sunulan birçok hizmet de yavaş yavaş tarihe karıştı. Artık oyunları, filmleri fiziksel olarak almak yerine dijital ortamlardan ediniyoruz. Sony Computer Entertainment da, dijital ortamda oyun satın almanıza imkan tanıyan Playstation Store ile bu modaya uymuştu.

Sony, Playstation 5'i fiziksel bir konsol olarak üretmeyebilir
Sony Computer Entertainment'in Başkanı Masayasu Ito'nun gelecek hakkındaki son açıklamaları ise gerçekten çok dikkat çekici.

"Bana göre, gelecekte elbette PlayStation 5 olacak, fakat PlayStation 5'in nasıl üretileceği hakkında herhangi bir fikrim yok. Geleneklere bağlı olarak fiziksel bir konsol da yapılabilir, PlayStation 5'i bulut teknolojisine de taşıyabiliriz. Fakat PlayStation 5'in muhtemel yaşayabileceği fiziksel değişim, PlayStation 5 oyunlarının üretilmesine engel olmayacaktır."

Masayasu Ito tarafından yapılan bu açıklama ile birlikte bir değişim yaşayabileceğimizin sinyallerini aldık. Ama bu fikrin daha yolun çok başında olduğunu unutmayalım.
Yorumlar 56
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 23:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony, Playstation 5'i fiziksel bir konsol olarak üretmeyebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×