Sony, PlayStation'a yeni özel oyunların geleceği sözünü verdi

Sony, PlayStation'a yeni özel oyunların geleceği sözünü verdi

Furkan Güler
Furkan Güler 22.05.2018 - 11:15
PlayStation var oldukça God of War tarzında güzel oyunlar görmeye devam edeceğiz.

Sekizinci konsol jenerasyonunun en çok satan konsoluna sahip olan Sony, yatırımcılar ile buluştuğu etkinlikte ilgi çekici açıklamalar yaptı. PlayStation yetkililerinin yanı sıra markanın CEO'su olan Kenichiro Yoshida, PlayStation'a her zaman özel yeni oyunlar geleceği sözünü verdi. Yani böylelikle PlayStation markası var oldukça Naughty Dog, Santa Monica ve SIE Bend Studios gibi geliştirici ekiplerden güzel oyunlar görmeye devam edeceğiz. Diğer bir yandan PlayStation Plus servisine daha fazla önem vereceklerinden bahseden yetkililer, servisin 34 milyon aboneyi geçtiğini belirtti.

PlayStation'ın patronları, yeni özel oyunların sözünü verdi

PlayStation Network'e giriş yaparak oyun oynayan oyuncular ise haftada 800 milyon saat oyun oynuyorlar. Çıktığı günden bu yana bu tarz istatiksel sayıları oldukça büyüten Sony, muhtemelen yatırım alma anlamında güzel işlere imza atacaktır. Son dönemde God of War ile oyuncuların gönlünde taht kuran Sony, bu sefer Detroit Become Human sayesinde yine oyuncuların sevgisini kazanmaya çalışacak. Son olarak Spider - Man ile bu seneyi kapatması beklenen Sony'nin, 2019 planları da oldukça iyi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 20:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×