Sony: PS3 için hedeflerimize ulaşıyoruz

Sony: PS3 için hedeflerimize ulaşıyoruz

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Sony: PS3 için hedeflerimize ulaşıyoruz
Reuters'e göre Sony, PlayStation 3 için planlanan teslim miktarından veya tahminde bulunulan kazanç beklentilerinden sapmadı. Yıl sonuna kadar dünya çapında iki milyon cihaz ve 2007 Martı'na kadar da altı milyon cihaz hedefleniyor ki bunlar PS3'ün Avrupa'da Mart ayına ertelenmesinden önceki hedeflerdi.

Son haftalardaki, bilhassa on milyon notbook bataryasının geri alınması, analistlerin Sony'nin imalat kapasitesinden şüpheye düşmeleri veya Avrupa'da satışın erteleneceğine dair söylentiler ihtiva eden olumsuz haberlere rağmen, Japonlar hedeflerine ulaşabildiler.

Sony Başkanı Ryoji Chubachi'ye göre, herşeyden önce BluRay teknolojisinin entegrasyonu PS3 imalatını sekteye uğrattı. Buna rağmen iyimser davranan Chubachi:

"Hedeflerimize dair hiçbir şey değiştirmiyoruz. Onlara ulaşabilmek için elimizden geleni yapacağız. (...) Şu an için rakamları aşağı çekmek için hiçbir sebep göremiyoruz." dedi.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 10:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×