Sony, PS3'e Özel bir oyunu duyuracak

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 22.11.2010 - 15:08
Acaba Sony'nin bombası ne olacak?

12 Aralık'da Spike TV Video Game Awards töreni olacak. Bu etkinlikte birçok oyuna ödülleri verilecek.

Sony, PS3'e Özel bir oyunu duyuracak

Sony, bugün PS3 sahiplerini heyecanlandıracak bir duyuru yaptı ve yukarıdaki ekran görüntüsünü yayınladı. VGA etkinliğinde Sony, sadece Playstation 3 için yapılan bir oyunun duyurusunu yapacak. Acaba bu oyun herhangi bir serinin devam oyunlarından biri mi yoksa tamamıyla yepyeni bir oyun mu olacak? 12 Aralık günü neler olacağını göreceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony, PS3'e Özel bir oyunu duyuracak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×