Sony ve gnçtrkcll'den yeni yıl fırsatı

Sony ve gnçtrkcll'den yeni yıl fırsatı

Mert Günhan
Mert Günhan 13.12.2012 - 16:00
PS3 12 GB sadece 599 TL!
Sony, gnctrkcll’liler için özel bir yeni yıl fırsat kampanyası başlattı. 31 Ocak 2013’e kadar sürecek kampanya kapsamında gnçtrkcll’liler 12 GB’lık PlayStation®3’e (PS3™), sadece 599 TL’ye sahip oluyor.
Tüm Sony Center Mağazaları ve anlaşmalı zincir mağazalarda geçerli kampanyadan yararlanabilmek için gnçtrkcll’lilerin yapması gereken tek şey, gnctrkcll kampanya şifresi almak ve sonrasında gnctrkcll'den gelen kampanya şifresini mağazada kasa sorumlusuna iletmek

Teknosa'da kullanılacak kampanya şifresini almak için SFR4 yazıp, boşluk bırakarak, Teknosa yazıp, 2278’e kısa mesaj (SFR4 Teknosa) göndermek gerekiyor. D&R’da kullanılacak kampanya şifresini almak için SFR4 yazıp, boşluk bırakarak, DR yazıp, 2278’e kısa mesaj (SFR4 DR) göndermek gerekiyor. Diğer noktalarda kullanılabilecek kampanya şifresini almak için de SFR4 yazıp, 2222’ye sms atmak yeterli.

Sony ve gnçtrkcll'den yeni yıl fırsatı
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 09:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×